11:10

вторник,
04 октября

Новости Країна Суспільство

Глави Помісних Церков привітали Предстоятеля УПЦ з восьмою річницею інтронізації

18.08.2022 / 15:10
Патріарх Сербський Порфирій у своєму вітанні назвав Митрополита Онуфрія «ревним та жертовним пастирем» який своїм служінням показує приклад євангельської любові до Господа

Предстоятели Помісних Православних Церков привітали Предстоятеля Української Православної Церкви з 8-ю річницею з дня інтронізації на кафедру Київських Митрополитів.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на vzcz.church.ua , Предстоятелі та Помісних Православних Церков надсилають привітання Блаженнішому Митрополиту Онуфрію з нагоди річниці його інтронізації.

Патріарх Сербський Порфирій у своєму вітанні назвав Митрополита Онуфрія «ревним та жертовним пастирем» який своїм служінням показує приклад євангельської любові до Господа.

«Молимося Господу, щоб Ви завжди перебували у Його благодатних дарах, і щоб Вас укріпив у доброму здоров’ї на радість усім нам, а найбільше усього благочестивого кліру і благовірної пастви Української Православної Церкви», - зазначив сербский Патріарх.

Предстоятель Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, Архієпископ Пряшівський, Митрополит Чеських земель і Словаччини Ростислав побажав Митрополиту Онуфрію «кріпості архіпастирських сил, невичерпної допомоги Божої у трудах та молитовного заступництва всіх преподобних Отців Києво-Печерських».

«Молитовно вітаю Вас із 8-ю річницею інтронізації на Престолі митрополитів Київських.

Ви прийняли кормило церковного управління в непрості часи, але зміцнюючись словами Святого Євангелія, віддаєте себе за ввірений Вам клір і вірних, не припиняючи молитовного звершення і не залишаючи трудів милосердя, покриваючи скорботи та втішаючи печаль», - написав Предстоятель Православної Церкви Чеських земель і Словаччини.

Як повідомлялося раніше, У Києво-Печерській лаврі 17 серпня віруючі Української Православної Церкви відзначили 8-ту річницю інтронізації Предстоятеля УПЦ Митрополита Онуфрія.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября