09:41

вторник,
04 октября

Новости Країна Суспільство

У шести єпархіях УПЦ відспівали загиблих захисників України

19.08.2022 / 11:44
Священники висловили співчуття рідним і закликали молитися за упокій загиблих героїв

Священнослужителі Української Православної Церкви провели в останню дорогу військовослужбовців ЗСУ, які віддали свої життя, обороняючи нашу Батьківщину від російського вторгнення.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, священники висловили співчуття рідним і закликали молитися за упокій загиблих героїв.

Митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор у кафедральному соборі на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці очолив чин похорону полковника Ігоря Олексюка, який загинув, захищаючи Україну від російського вторгнення.

Священники Мукачівської єпархії у місті Чоп провели в останню дорогу 22-річного старшого лейтенанта Віталія Голубку.

Чин похорону відбувся в Успенському храмі міста. Очолив заупокійне богослужіння намісник Ужгородського Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Марк (Куштан).

Провести Героя в останню дорогу прийшли побратими, друзі та знайомі полеглого.

Також у Мукачівській єпархії 18 серпня відбулося прощання із загиблим Захисником України Павлом Мунтяном.

Відспівували Героя у селі Довге. Очолив заупокійне богослужіння настоятель місцевого храму протоієрей Василій Сливка.

У Чернівецькій єпархії відспівали полеглих воїнів Юрія Ферлієвича та Олександра Терлецького.

Протоієрей Димитрій Сімчук у храмі на честь святителя Василія УПЦ села Конятин очолив відспівування воїна Юрія. Поховали Героя біля його рідного брата, який загинув в АТО.

Протоієрей Константин Костя 15 серпня у храмі на честь святих Архангелів Михаїла і Гавриїла села Цурень очолив відспівування воїна Олександра.

Чернівецька єпархія висловлює співчуття родинам Героїв та просить всіх молитись за упокій їхніх душ.

На Полтавщині настоятель Свято-Троїцького храму селища Нові Санжари священник Володимир Костенко очолив чин відспівування Захисника України Рустама Назарова.

«‎Рустам поліг 10 серпня у бою. Він був справжнім патріотом, мужнім, життєрадісним, завжди готовим прийти на допомогу. В останні хвилини свого життя чоловік відчайдушно рятував життя побратиму. Рустам – справжній приклад мужності, відваги та відданості своїй державі», – йдеться у повідомленні єпархіальної пресслужби.

Настоятель Успенського храму села Велика Павлівка  протоієрей Іоанн Тацюн звершив чин відспівування полеглого воїна Юрія Затворницького.

Поховали Героя з військовими почестями під залпи пострілів почесної варти на кладовищі села Першотравневе.

На Волині 16 серпня в селі Краснилівка  священнослужителі Волинської та Володимир-Волинської єпархій звершили відспівування загиблого воїна ЗСУ Андрія Деркача.

У покійного воїна Андрія лишилися дружина та троє дітей.

Священники Тернопільської єпархії відспівали Захисника України Андрія Ярощука, який віддав своє життя за мир в Україні у боротьбі проти російської агресії.

Вічна пам’ять полеглим Героям!

 

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября