09:34

вторник,
04 октября

Новости Країна Суспільство

На Київщині місцева влада перешкоджає звершенню богослужінь громаді УПЦ

15.08.2022 / 12:45
Клопотання про видачу зазначеного дозволу подається не пізніше ніж за десять днів до призначеного терміну проведення богослужіння

В Іванкові церковній громаді Української Православної Церкви місцева адміністрація поставила умови щодо проведення богослужінь.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповіла парафіянка парафії Олена Павленко, повідомляє Центр інформації УПЦ.

Влада стверджує, що громада УПЦ, у якої відібрали храм, тепер може проводити богослужіння лише за їхньою згодою, подавши прохання не пізніше, ніж за 10 днів.

Настоятелю громади УПЦ в Іванкові 13 серпня надійшов лист від місцевої поліції, в якому сказано, що богослужіння громади мають проводитись лише з дозволу місцевої адміністрації.

«Публічні богослужіння, релігійні обряди, церемонії, процесії проводяться щоразу з дозволу відповідної місцевої державної адміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради. Клопотання про видачу зазначеного дозволу подається не пізніше ніж за десять днів до призначеного терміну проведення богослужіння», – сказано у листі.

За словами Олени Павленко, у такий спосіб поліція відреагувала на скаргу представників ПЦУ, незадоволених тим, що громада УПЦ продовжує свої служби.

«Богослужіння в УПЦ проводяться! І громада жива. Громада УПЦ збирається у старенькій хаті для проведення богослужінь, але представникам політичної церкви України цього мало! Адже їхнє завдання знищити православну віру!», – сказала Олена Павленко.

Як повідомлялося раніше, активісти ПЦУ 21 травня захопили храм УПЦ на честь Різдва Пресвятої Богородиці в Іванкові на Київщині, спираючись на незаконні рішення про перереєстрацію.

 

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября