13:56

четверг,
30 мая

Новости Країна Політика

Железняк: Комітет з питань оборони сьогодні не завершив розгляд законопроєкту про мобілізацію

07.04.2024 / 10:10
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки в суботу не завершив розгляд законопроекту про мобілізацію, повідомив заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Комітет з питань оборони сьогодні (06 квітня, - ред..) не завершив розгляд законопроєкту про мобілізацію. Продовження підготовки таблиці до другого читання буде в понеділок (може і вівторок) наступного тижня", - написав Железняк у телеграм-каналі.

"Ну і 10 квітня, дуже ймовірно, вже буде в залі Ради початок розгляду. А 11-го фінальне голосування", - припустив Железняк.

"Ще раз нагадаю, що в залі кожна правка може бути врахована або відхилена. Тому остаточна версія буде саме після розгляду Парламентом і голосування в цілому", - додав він.

Як повідомлялося, Верховна Рада 7 лютого ухвалила в першому читанні урядовий законопроєкт №10449 про внесення змін до деяких законів щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
30 мая
29 мая