15:10

пятница,
30 сентября

Новости Країна Суспільство

Священник УПЦ пояснив, чому важливо подавати милостиню

12.08.2022 / 13:30
Господь говорить про майбутню відплату кожній людині, яка дійсно звернула увагу на нужденних, і побачила Христа в людях, які голодні, потребують одягу, перебувають у лікарні чи в'язниці

Господь нагородить кожного, хто побачив Самого Христа в людях, які потребують допомоги.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів глава Синодального відділу Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян.

Священник зазначив, що, подаючи милостиню, звертаючи увагу на потреби інших людей, людина отримує користь і для себе.

«Думаю, що кожен відчував радість, коли приносиш радість іншій людині. Здавалося б, ти витрачаєш свої кошти та час, але допомагаючи людині, її радість торкається і тебе самого», - зазначив голова Синодального відділу.

Отець Сергій нагадав, що Господь говорить про майбутню відплату кожній людині, яка дійсно звернула увагу на нужденних, і побачила Христа в людях, які голодні, потребують одягу, перебувають у лікарні чи в'язниці.

«Оскільки ви зробили це одному з братів Моїх менших, то зробили Мені» (Мф. 25:40). Бог називає таких людей «синами благословенними» і каже, що вони отримають нагороду від Господа, успадкуючи Царство Небесне (Мф. 25:34)», - підсумував протоієрей Сергій Екшиян.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября