09:54

вторник,
04 октября

Новости Країна Суспільство

Священник УПЦ розповів, про що прийнято просити Ангела Хранителя

08.08.2022 / 14:40
Потрібно просити Ангела Хранителя, щоб він допоміг мати успіх у добрих справах

Ангела Хранителя потрібно просити, щоб він охороняв на життєвому шляху від диявольських спокус і зберіг від усякого зла.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів викладач Київської духовної академії та семінарії ієромонах Митрофан (Божко).

«Ангел Хранитель є найближчим другом та супутником православного християнина. Тому ставлення до Ангела Хранителя має бути таким, як і ставлення до свого друга. І як можемо попросити у своїх друзів те, чого потребуємо, сказати їм те, що відчуваємо, що болить, і звернутися до справжнього друга у будь-який час доби, у будь-якому становищі та обстановці, так само можемо звертатися до свого Ангела Хранителя», - сказав отець Митрофан.

Він зазначив, що найчастіше звертаємося до Ангела Хранителя, щоб він зберіг нас, тому він і називається - Хранителем. «Щоб він охороняв на життєвому шляху від спокус диявольських, тому що диявол може підсовувати різні картинки, різні спокуси в житті, щоб людина впала в гріх і далі цей гріх став приводом до смерті. Тому просимо Ангела Хранителя, щоб він зберіг від усякого зла», - пояснив викладач КДАіС.

Також, як зазначає отець Митрофан, потрібно просити Ангела Хранителя, щоб він допоміг мати успіх у добрих справах. «Мало утримуватися від зла, треба ще творити добро, щоб зростати у своєму духовному житті. Тому просимо в Ангела Хранителя допомоги у добрих справах», - додав він.

«Коли відчуваємо страх, коли відчуваємо напад духовний або долає страх, можемо звернутися до Ангела Хранителя. Цей страх може бути справжнім і реальним, цей страх може бути уявним, тому що можемо боятися тих речей, які не страшні, але через неміч людську їх боїмося. І можемо в цей момент звернутися до Ангела Хранителя за допомогою: «Зміцни, спрямуй та захисти від усього, що не знаємо чи боїмося, допоможи йти до спасіння та зустрічі з Богом», - зазначає ієромонах Митрофан (Божко).

Священник нагадав, що Ангели Хранителі - це службові духи, які є спасінням людини. «Вони клопотають про нас Богу, і тому як Господь приніс Себе в жертву людського спасіння, так і Своїх служителів Він спрямовує для того, щоб вони допомагали людині», - сказав викладач КДАіС.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября