04:13

пятница,
08 декабря

Новости Фінанси Економіка

МЗС: Ситуація із голосуванням за тимчасовий бюджет у США не вплине на надходження допомоги Україні

02.10.2023 / 14:21
У Міністерстві закордонних справ заявили, що ситуація із голосуванням за тимчасовий бюджет у США і підписанням його президентом Джо Байденом не вплине на надходження раніше оголошеної допомоги Україні.

Як повідомляє "Європейська правда", про це у Facebook написав речник українського МЗС Олег Ніколенко.

Він пояснив, що раніше США оголошували про виділення 1,6 мільярда доларів на оборону Україні, а також ще 1,23 мільярда прямої бюджетної підтримки, а також кошти на гуманітарні на енергетичні проєкти.

Водночас Ніколенко підкреслив, що потенційний шатдаун у США міг негативно вплинути на втілення поточних програм Україні.

Речник МЗС додав, що наразі Україна активно працює з американською стороною, аби нове бюджетне рішення США, яке буде напрацьоване протягом наступних 45 днів, включало нові кошти для допомоги Україні.

"Не забуваємо, що в США зараз тривають внутрішньополітичні дискусії, повʼязані із американським політичним процесом. Підтримка України залишається непохитно міцною як в адміністрації США, так і в обидвох партіях і палатах Конгресу США, а головне — серед американського народу", – додав Ніколенко.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
8 декабря
7 декабря
6 декабря