15:52

пятница,
30 сентября

Новости Країна Суспільство

Керуючий справами УПЦ розповів про силу віри, яка є в кожному

15.08.2022 / 16:55
Лише Бог може заповнити ту порожнечу, яка є в людині

Віра – це та сила, яка є у кожній людині.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) у проповіді.

«Віра – це та сила, яка у кожному з нас, у кожній людині. Лише віра, як концентрація всіх людських сил до Бога, дає результат – спасіння», – підкреслив керуючий справами УПЦ.

Владика зазначив, що врятувати може не влада, не розум, а лише віра.

За словами владики, розум не може врятувати, бо є раціональним і сприймає лише те, що може бути доведено з наукового погляду.

Митрополит Антоній нагадав, що лише Бог може заповнити ту порожнечу, яка є в людині.

«Тільки справжня віра, яка сповнюється благодаттю Божою, здатна вести людину по життю. Якщо ми наповнимо цю силу віри чимось іншим, то в результаті прийдемо в глухий кут. Тому що тільки Бог, як абсолютна Любов, може заповнити порожнечу, яка є в людині», – сказав владика.

Він навів слова одного з філософів 19 століття, який сказав, що віра починається тоді, коли людина забуває про себе. Є гріх, який вселяє в думки людини насіння сумніву та маловір'я, але завдяки силі віри людина справляється з цими випробуваннями.

«Лише коли людина довіряється і Богові, і Церкві, тоді вона наповнюється цією силою, яку ми називаємо вірою, тим, що дає нам життя», – наголосив митрополит Антоній.

Владика закликав віруючих збагачувати свою віру через добрі справи, боротьбу з гріхом, щоденне служіння ближнім.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября