15:31

пятница,
30 сентября

Новости Країна Суспільство

Священник УПЦ розповів, які подарунки любить Ангел Хранитель

11.08.2022 / 16:07
Одним із днів особливого шанування Ангела Хранителя є день, коли над людиною було звершено обряд Хрещення

Щоденним подарунком Ангелу Хранителю може бути розмова з ним у молитві та доброчесне життя.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів викладач Київської духовної академії та семінарії ієромонах Митрофан (Божко).

«Подарунки Ангелу Хранителю, звичайно, духовні, тому що він безтілесний невидимий дух. Найбільшим подарунком для Ангела Хранителя є доброчесне життя», - зазначив отець Митрофан.

Ангели – це істоти, що стоять біля Престолу Божого, нагадав священник.

«Вони є служителями Божими, вони живляться тим світлом, тією благодаттю, що витікає від Престолу Божого. І сходячи з Престолу Божого до людини, цю благодать і Божественне світло передають людині. Звичайно, для Ангела великою радістю є те, коли людина цю благодать Божу приймає, не зачиняючись від Божої милості, від світла і потоку Божественної енергії, яку Він через Ангелів подає людині. Якщо людина від цього відвертається, тоді Ангел Хранитель починає журитися. Коли людина звертається до цього дару благодаті, приймає її, то це є подарунком для Ангела Хранителя», - пояснив священник.

Викладач КДАіС розповів про традиції шанування Ангела Хранителя.

«Є особливі дні, коли можемо шанувати своїх Ангелів Хранителів. І звичайно ж у ці дні, можемо посилено молитися Ангелу Хранителю: читати канон або бути на богослужінні, причащатися Святих Таїн – Тіла та Крові Христових, щоб порадувати свого Ангела», - додав священник.

Він пояснив, що одним із днів особливого шанування Ангела Хранителя є день, коли над людиною було звершено обряд Хрещення.

«Можна цей день занести у свій особистий календар, і помолитися у домашній молитві або прийти до храму вшанувати свого небесного покровителя», – рекомендує ієромонах Митрофан (Божко).

Священник наголосив, що Церквою виділено особливий день для шанування Ангелів – понеділок.

«Він присвячений Ангелу Хранителю та всім Небесним Силам. Тому, є люди, наприклад, ченці, які у понеділок тримають додаткий піст, утримання від скоромної їжі. Не ченці можуть цього особливого Ангельського дня прочитати молитву чи канон на честь Ангела Хранителя», - пояснив викладач КДАіС.

«Для Ангела Хранителя можуть бути подарунки не в якісь особливі дні, які ми виділяємо раз на рік, як на день народження, щоб привітати людину і потім забути про неї на цілий рік до наступного дня народження, а подарунком щоденним. Це може бути наша розмова з ним у молитві та доброчесне життя», - підсумував отець Митрофан.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября