10:49

вторник,
04 октября

Новости Країна Суспільство

У Києво-Печерській лаврі віруючі УПЦ святкують Преображення Господнє

19.08.2022 / 14:19
Після Літургії Предстоятель звершив освячення плодів з монастирського саду Києво-Печерської Лаври

Сьогодні, у свято Преображення Господнього, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської лаври.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, Предстоятелю співслужив єпископат та духовенство Української Православної Церкви.

У проповіді Блаженніший розповів пастві про Преображення Господнє.

«Ми повинні слухати Спасителя. Спаситель - наше Життя, Путь і Істина. Якщо ми будемо слухати Спасителя, то - обов’язково - кожен відчує у своїй душі Фаворське Світло. Воно допоможе людині достойно проводити земне життя. І для людини, у якої в душі є Фаворське Світло, для неї немає таких труднощів і складнощів в житті, які б могли її похитнути або позбавити людського достоїнства», - зазначив Митрополит Онуфрій.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Літургії Предстоятель звершив освячення плодів з монастирського саду Києво-Печерської Лаври. Архіпастир окропив святою водою паству, а також виноград і фрукти, які принесли віряни.

 

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября