16:33

пятница,
30 сентября

Новости Країна Суспільство

Священник УПЦ розповів, як підготуватися до таїнства Соборування

27.08.2022 / 08:55
Основою участі у будь-якому таїнстві є віра людини та довіра Богу

Головною вимогою до участі у таїнстві Соборування (Єлеосвячення) є віра у зцілення Богом людини від недуг - тілесних і душевних.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це настоятель Свято-Воскресенського храму пам'яті загиблим та ветеранам Афганістану протоієрей Сергій Ющик розповів на YouTube-каналі «Православная Церковь».

Священник зазначив, що якоїсь обов'язкової підготовки до обряду Соборування в текстах Святого Письма чи святих отців немає – важлива віра та щире бажання людини.

«Згадуються слова з книги Діянь святих апостолів, коли апостол Филип розповідав одній людині про Христа та про таїнство Хрещення. Людина, побачивши перше водоймище, зупинилася і каже: «Ось вода, що нам заважає прийняти хрещення?». І того ж дня прийняв хрещення і благодать Святого Духа зійшла на цю людину (Діян. 8:36-39)», - нагадав отець Сергій.

Основою участі у будь-якому таїнстві є віра людини та довіра Богу, наголосив священник.

Він нагадав, що якщо говорити про особливості підготовки до таїнства Соборування, то Святе Письмо вказує: «Хто з вас хворий, хай покличе пресвітерів Церкви, і нехай помоляться над ним, помазавши його єлеєм в Ім'я Господнє» (Як. 5:14).

«До таїнства Соборування приходять не просто подивитися, що тут буде. Необхідною умовою участі в таїнстві Соборування є доростання до того, що ти розумієш, що надія на зцілення не лише у фармацевтиці чи лікарях, а розуміння того, що головним Лікарем нашого життя, який лікує не лише тіло, а й душу, є Бог. І якщо довіряєш словам Господнім, тоді приходь на таїнство Соборування», - підсумував протоієрей Сергій Ющик.

 

 

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября