09:28

вторник,
04 октября

Новости Країна Суспільство

Священник УПЦ розповів, як допомогти одиноким пенсіонерам

09.08.2022 / 16:55
У багатьох храмах УПЦ є хороша традиція, коли дітей недільної школи везуть до будинку для людей похилого віку на свята - Великдень, Різдво Христове

Найбільша радість для людей похилого віку - це бачити дітей, чути від них добрі слова, вітання.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів голова Синодального відділу Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян.

«Варто звернути увагу на будинки для людей похилого віку. Нині вони називаються геріатричними пансіонатами чи центрами.
У них перебувають люди з незавидною долею, оскільки залишитися одному на старості це сумно і важко», - сказав отець Сергій.

Священник зазначив, що у багатьох храмах УПЦ є хороша традиція, коли дітей недільної школи везуть до будинку для людей похилого віку на свята - Великдень, Різдво Христове.

«Люди там перебувають на державному забезпеченні і, в принципі, вони не голодують. Хоча кожна людина все одно хоче щось смачне. Але найбільша для них радість – це бачити дітей, чути від них вірші, привітання, як співають діти колядки та й просто те, що діти до них прийшли. Це велика для них милість та радість, бо вони позбавлені цієї загальнолюдської радості у своїй старості, бути поряд зі своїми онуками, правнуками та дітьми», - розповів голова Синодального відділу.

 

 

 

 

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября