09:28

вторник,
04 октября

Новости Країна Суспільство

У Харкові УПЦ організували обіди для пацієнтів лікарень та нужденних

03.08.2022 / 12:05
У храмі священномученика Олександра (Петровського) були приготовані комплексні обіди та роздані нужденним і людям з особливими потребами

У Харкові священники Української Православної Церкви та парафіяни храмів підтримують медиків, пацієнтів лікарень, переселенців та нужденних.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на прес-службу єпархії, 1 серпня священники храму ікони Божої Матері «Відрада та Утішання» протоієрей Ігор Кондратенко та ієрей Миколай Полянчиков освятили Харківський волонтерський центр видачі дитячого харчування.

У храмі священномученика Олександра (Петровського) були приготовані комплексні обіди та роздані нужденним і людям з особливими потребами.

Волонтерський відділ Харківської єпархії при Свято-Покровському чоловічому монастирі передав готові комплексні обіди до Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні №3 для понад 300 пацієнтів.

Харківський митрополит Онуфрій передав ліки, медичне обладнання та дитячі засоби гігієни у відділення паліативної допомоги, пологове відділення міста Мерефи Харківського району. Гуманітарну допомогу доправили клірик Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова протодіакон Олександр Зорін.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
29 сентября
28 сентября
27 сентября
26 сентября
23 сентября
21 сентября
16 сентября
14 сентября
13 сентября
7 сентября
6 сентября