13:53

четверг,
30 мая

Новости Країна Суспільство

ВАКС ухвалив рішення щодо конфіскації активів компанії, яка виробляє "Кинджали"

20.04.2024 / 16:20
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) задовольнив позов Мін'юсту щодо стягнення активів в дохід держави акціонерного товариства "Науково-виробнича корпорація "Конструкторське бюро машинобудування".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-служба ВАКС.

"Вищий антикорупційний суд 18 квітня 2024 року ухвалив рішення про часткове задоволення позову Міністерства юстиції України до Акціонерного товариства "Науково-виробнича корпорація "Конструкторське бюро машинобудування" про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини першої статті 4 Закону України "Про санкції", - сказано у повідомленні.

Як пояснили у Мін'юсті, акціонерне товариство "Науково-виробнича корпорація "Конструкторське бюро машинобудування" (АТ "НВК "КБМ") є підприємством у російській федерації. Воно займається розробкою та виготовленням військової технікою. Зокрема, мова і про високоточні тактичні ракетні комплекси, оперативно-тактичні ракетні комплекси, зенітно-ракетні комплекси, протитанкові ракетні комплекси на замовлення Міністерства оборони.

Публічна інформація свідчить про те, що дана компанія також відповідальна за розробку ракет "Кинджал", які росіяни використовують для ударів по Україні. Також компанія займається розробкою вертольотів Ка-52М і Мі-28НМ.

Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
30 мая
29 мая