Про це повідомляє пресслужба відомства.
Модуль може встановлюватись на бойові броньовані машини або використовуватись для оснащення наземних роботизованих платформ.
Система управління бойового модуля дозволяє захоплювати та супроводжувати цілі, а також вести прицільний вогонь по рухомих об’єктах.
Згідно з повідомленням, "Таврія" здатна працювати як удень, так і вночі. Модуль має бронезахист, який витримує влучання зі стрілецької зброї й захищає від уламків.
При встановленні на бронетехніці пульт керування та монітор оператора розташовуються всередині машини, що забезпечує додатковий захист військовослужбовця в бою.
Нагадамєо, кілька днів тому Міністерство оборони офіційно кодифікувало універсальний кулемет SAR 762 MT калібру 7,62×51 мм, який можна використовувати на бойових позиціях і вогневих спорудах, а також встановлювати на легкоброньовану техніку. Перед цим відомство допустило до використання в підрозділах Сил оборони України новий напівавтоматичний дробовик Safari HG-105M.
Загалом, з початку широкомасштабного вторгнення рф, Міністерство оборони Україникодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України близько 20 зразківснайперських і антиматеріальних гвинтівок. Третина з них – українського виробництва.
В МО додають, що виробники озброєння та військової техніки з додатковими запитаннями щодо процесу кодифікації можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння за електронною поштою: [email protected].